• Hakkımızda

  Mirvan Düğün ve Kına Evi

  Bizimle Evlenin

  Mirvan Düğün ve Kına Evi

  Mirvan Düğün ve Kına Evi mutluluğun başlangıç noktasıdır, evliliğe giden bu mutlu yolda saraylara layık siz konuklarımıza; söz, nişan, düğün, balo ve her türlü toplantılarınızda mutlu anlar yaşatmaktayız. Size sadece unutamayacağınız bir günü yaşamak kalır.

  Salonumuz; Profesyonel ses sistemi, ışıklandırması, iklimlendirmesi ve servisleriyle size ve davetlilerinize eşsiz anlar yaşatacak. Davetlerde müzik seçimi, müşterilerimizin yörelerine, zevklerine yada özel isteklerine uygun olarak belirlenir. Organizasyon öncesinde hazırlanan repertuarlar, profesyonel orkestra gruplarının canlı performansları ile sergilenmektedir. Salonumuzda, hayatınızın en özel, en anlamlı gününü süslemelerimizle muhteşem bir hale dönüştürüyoruz. Seçeneklerimiz üzerinde birlikte konuşarak hoş bir konsept çalışmasıyla salonlarımızı en şık hale getirmekle işe başlıyoruz. Renkler ve biçimler hafızada kalabilen en önemli unsurlardır. Bunun için bu mekanı, seçtiğiniz renkleri içeren fiyonklar, masa sandalye süslemeleri, çiçekler, mumluklar, balonlar, ışıklar, volkan gösterileri gibi ekipmanlarla süslüyoruz.

  Salonumuz; 500 kişilik kapasitesi ile salonumuzun her köşesi siz misafirlerimizi memnun etmek için düzenlenmiştir.

  Misyon

  Misyonumuz      İlkeli dürüst, kurumsal,saygılı bir hayat felsefesine sahip olan anlayış ile büyümeyi ve hizmet etmeyi ilke edinmiştir.

  Vizyon

        Vizyonumuz      Siz değerli müşterilerimize daha rahat daha huzurlu daha temiz ihtiyaclara cevap veren hizmet anlayışı ile mutluluğunuzu tesis etmeye devam edecektir.

  Tanıtım Video

  Yok